Grizman od juna đavo

Izvor: Vesti-online.com, 06.Jan.2017, 13:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Grizman od juna "đavo"

Francuz na meti Mančester Junajteda

Francuski napadač Antoan Grizman na meti je engleskog velikana Mančester Junajteda. Sve su jače glasine da će napadač Atletika preći u Junajted, koji želi da u junu obezbedi novo veliko pojačanje.

Kako tvrdi The Sun, Grizmanu su Englezi ponudili neverovatnih 220.000 funti sedmično i da su predstavnici kluba s Old Traforda razgovarali s Grizmanovim menadžerom.

Murinjo je Atletiku spreman da uz novac >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << ponudi i Memfisa Depaja, a umesto mladog Šveđanina iz Benfike Viktora Lindelofa, mogao bi da dođe Kostas Manolas iz Rome.

Grčki štoper bi mogao da košta 32,5 miliona funti i on je jedna od glavnih meta "crvenih đavola". Osim toga, spominje se povratak Patrisa Evre iz Juventusa već u januaru.
Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.