Grizman: Engleska? Ne volim kišu

Izvor: B92, 15.Feb.2017, 13:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Grizman: Engleska? Ne volim kišu

Zvezda Atletiko Madrida Antoan Grizman priznao je da razmišlja o odlasku na kraju sezone.

Francuskog napadača već dugo povezuju sa prelaskom u Mančester junajted, ali on nije siguran da bi se privikao na život u Engleskoj.

„U Sosijedadu sam imao osećaj kada da odem. Ko zna, kako će se sezona završiti. ako se završi loše možda ću doći do istog osećaja. U ovom trenutku je to nevažno. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Pitam se i gde bih mogao da odem. U Španiji su tu Barselona i Real. Barsa ima već trojicu u napadu, a u Real je nemoguće da odem zbog rivalstva. Nemačka me ne privlači, kao ni Francuska u ovom trenutku. Što se tiče Engleske, imam dilemu da li bi mi se svideo život tamo. Kiša, loše vreme... Moram da budem srećan“, rekao je Grizman.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Grizman: Ne sviđa mi se vreme u Engleskoj...

Izvor: N1 televizija, 15.Feb.2017

Antoan Grizman, napadač Atletiko Madrida, demantovao je glasine da će na leto preći u Mančester Junajted..."Kada sam odlazio iz Sosijedada, osetio sam potrebu da idem. Sada nemam tu potrebu. Videćemo da li ću je imati na kraju sezone"...Čak i da ode, Grizman se pita gde bi to moglo da bude..."Ne...

Nastavak na N1 televizija...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.