Izvor: B92, 15.Feb.2017, 13:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Grizman: Engleska? Ne volim kišu
Zvezda Atletiko Madrida Antoan Grizman priznao je da razmišlja o odlasku na kraju sezone.
Francuskog napadača već dugo povezuju sa prelaskom u Mančester junajted, ali on nije siguran da bi se privikao na život u Engleskoj.
„U Sosijedadu sam imao osećaj kada da odem. Ko zna, kako će se sezona završiti. ako se završi loše možda ću doći do istog osećaja. U ovom trenutku je to nevažno. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Pitam se i gde bih mogao da odem. U Španiji su tu Barselona i Real. Barsa ima već trojicu u napadu, a u Real je nemoguće da odem zbog rivalstva. Nemačka me ne privlači, kao ni Francuska u ovom trenutku. Što se tiče Engleske, imam dilemu da li bi mi se svideo život tamo. Kiša, loše vreme... Moram da budem srećan“, rekao je Grizman.
Grizman: Ne sviđa mi se vreme u Engleskoj...
Izvor: N1 televizija, 15.Feb.2017
Antoan Grizman, napadač Atletiko Madrida, demantovao je glasine da će na leto preći u Mančester Junajted..."Kada sam odlazio iz Sosijedada, osetio sam potrebu da idem. Sada nemam tu potrebu. Videćemo da li ću je imati na kraju sezone"...Čak i da ode, Grizman se pita gde bi to moglo da bude..."Ne...












