Izvor: B92, 10.Maj.2014, 14:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Gigs: Treba još razmišljanja
Privremeni menadžer Mančester Junajteda Rajan Gigs rekao je da neće biti razočaran ukoliko ne bude dobio priliku da bude na klupi tima i sledeće sezone.
Prethodnih dana se oglasio i aktuelni selektor Holandije Luj van Gal rečima da je zainteresovan da preuzme kormilo kluba sa Old Traforda.
"Ima još mnogo stvari za razmišljanje, iskustvo sa nekoliko prethodnih utakmica mi mnogo znači, ali neću biti >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << nezadovoljan ukoliko ne postanem stalni menadžer Junajteda", rekao je Gigs.
Legendarni Velšanin je u utamici sa Halom postao sedmi čovek u istoriji Premijer lige koji je sebe uvrstio u tim u trenutku dok obavlja trenerski posao, ali nije definitivno odlučio da li će završiti karijeru.
„To će zavisiti od želja budućeg menadžera. Da li želim da još godinu dana svoje telo izložim disciplini, pravilnoj ishrani pripremama? Odgovor na to pitanje za sada ne znam, treba još razmisliti. I dalje uživam u treninzima, iako nisam mnogo igrao u poslednjim nedeljama“, zaključio je Gigs.
Vezni fudbaler je u duelu sa Halom odigrao svoju 963 utakmicu za Mančester, koji će sezonu završiti utakmicom protiv Sautemptona u nedelju.
Gigs: Džons će biti spreman za Mundijal
Izvor: Blic, 10.Maj.2014
Odbrambeni fudbaler Engleske Fil Džons biće spreman za Mundijal, uprkos povredi ramena koju je zadobio u pobedi Mančester Junajteda protiv Hala od 3:1, saopštio je privremeni vršilac dužnosti na klupi Junajteda Rajan Gigs...Učešće 22. godišnjeg Džonsa na Mundijalu u Brazilu bilo je dovedeno...








