Gece otvoren za odlazak

Izvor: B92, 26.Mar.2013, 01:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Gece 'otvoren' za odlazak

Sjajni krilni našadač Borusije Dortmund Mario Gece ostavio je otvorenim sve mogućnosti za odlazak iz aktuelnog šampiona Nemačke.

Za nemačkog reprezentativca zainteresovana su, između ostalih, dva najbolja španska tima, Barselona i Real Madrid, ali i engleski velikani.

"Klubovi kao što su Real, Barsa, Mančester Junajted su veoma atraktivni, i igranje na vrhunskom nivou i u najboljim ligama bi mi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << pomoglo da se dodatno razvijem. Ostavio sam sve mogućnosti otvorenim", rekao je Gece.

Fudbaler Borusije ipak ističe da je srećan u Dortmundu i da ne razmišlja mnogo o odlasku.

"Oduševljen sam kako se stvari trenutno razvijaju. Sve drugo je sada manje važno, ne razmišljam mnogo o tome, srećan sam u Nemačkoj", istakao je Gece.

Gece igra svoju tek četvrtu profesionalnu sezonu, a u njoj je na 36 utakmica postigao 14 golova za Borusiju, u kojoj je i ponikao.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.