Izvor: VojvodinaUzivo.rs, 19.Feb.2024, 13:56

Fudbaler Junajteda dao gol “iz svlačionice” i ušao u istoriju Premijer lige

Napadač Mančester junajteda Rasmus Hojlund ušao je u istoriju Premijer lige već na startu duela protiv Lutona, gde je posle svega sedam minuta dva puta pogodio mrežu domaćeg tima! Hojlund je mrežu rivala prvi put zatresao bukvalno iz svlačionice, psole neputih 40 sekundi, i tako je postao najmlađi igrač ikada u Premijeršipu koji je vezao […]
Vest Fudbaler Junajteda dao gol “iz svlačionice” i ušao u istoriju Premijer lige objavljena je na sajtu Vojvodina uživo.
Pogledaj vesti o: Manchester United