Izvor: B92, 29.Jan.2013, 13:41 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Forbs: MJ vredi 3 milijarde dolara
Mančester Junajted procenjen je na oko tri milijarde dolara, čime je taj klub dostigao najveću vrednost u istoriji fudbala, objavio je časopis "Forbs".
Forbs je precizirao da su akcije engleskog kluba, koje su u avgustu vredele 14 dolara, u poslednje vreme naglo skočile i sada su oko 17 dolara.
Prošle nedelje Mančester junajted >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je po finansijskim pokazateljima zauzimao treće mesto iza Real Madrida i Barselone.
Kako se navodi, razlog naglog skoka akcija Junajteda su sponzorski ugovori tog kluba sa japanskom kompanijom Kansai i gradjevinskom bankom Kine.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







