Izvor: B92, 11.Dec.2020, 13:58
Fernandeš igrač meseca u Premijer ligi
Fudbaler Mančester junajteda Bruno Fernandeš najbolji je igrač Premijer lige za mesec novembar.
Portugalac, koji je u januaru ove godine stigao na "Old Traford", postigao je četiri gola uz jednu asistenciju tokom proteklog meseca.
Njemu je ovo treći put kako je izabran za igrača meseca u Premijer ligi.
Bivši vezista Sportinga iz Lisabona je na meču sa Evertonom na "Gudisonu" 7. novembra, dva puta zatresao mrežu. Postigao je i pobedonosni gol >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sa penala protiv VBA 21. novembra, da bi mesec završio pogotkom u pobedi na gostovanju Sautemptonu (3:2). Junajted se tako pomerio u gornji deo tabele i u subotnji gradski derbi sa Mančester sitijem ulazi sa šeste pozicije i ukupno 19 bodova iz deset utakmica. Što se tiče Bruna on je na 17 mečeva u svim takmičenjima ove sezone postigao 11 golova.



