FERGUSON: ROLKE NOSE NAPUDERISANE PUDLICE

Izvor: Kurir, 10.Dec.2010, 19:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

FERGUSON: ROLKE NOSE NAPUDERISANE PUDLICE

MANČESTER - Menadžer Mančester junajteda Aleks Ferguson zabranio je svojim igračima da igraju u rolkama, uz obrazloženje da taj odevni predmet pripada "napuderisanim pudlicama".

Poslednjih godina sve više fudbalera u Premijer ligi tokom zimskih meseci ispod dresa oblači rolke sa visokim kragnama kako bi zaštitili vrat od hladnoće. Prvi je to počeo da radi Karlos Teves, a potom i drugi igrači.

Ferguson >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je sada upozorio svoje fudbalere da im ne pada na pamet da u svlačionicu donose rolke, jer im neće dozvoliti čak ni da treniraju u njima. "Pravi sportisti ne nose takve stvari. To je za napuderisane pudlice", rekao je Ferguson igračima u svlačionici.

Štoper Mančester junajteda Rio Ferdinand je posle toga na "Tviteru" postavio poruku da potpuno podržava svog trenera. "Niko od nas ni dosad to nije nosio, ali sada možete da budete uvereni da igrači Mančstera nikada neće nositi rolke na terenu", poručio je Ferdinand.

Nastavak na Kurir...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Ferguson: Rolke su za pudlice

Izvor: RTV Pink, 10.Dec.2010

. . . Menadžer Mančester Junajteda Aleks Ferguson zabranio je svojim igračima da igraju u rolkama, uz obrazloženje da taj odevni predmet pripada "napuderisanim pudlicama". .

Nastavak na RTV Pink...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.