Đavoli bez pobede i u Sautemptonu

Izvor: RTS, 31.Avg.2019, 15:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Đavoli" bez pobede i u Sautemptonu

Fudbaleri Sautemptona i Mančester junajteda igrali su nerešeno 1:1, u prvoj utakmici četvrtog kola Premijer lige. Gosti poveli golom Džejmsa, izjednačenje doneo Vestergard u drugom poluvremenu.
Posle ubedljivog trijumfa nad Čelsijem na startu šampionata, ekipa Mančester junajteda već treću uzastopnu utakmicu ne zna za pobedu.

Posle remija u Vulverhemptonu i poraza na svom >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << terenu od Kristal Palasa, "Đavoli" su remizirali i u Sautemptonu – 1:1.
Danijel Džejms doveo je goste u vođstvo već u desetom minutu, a mladi Vešanin postigao je već treći pogodak u sezoni.
Ipak, Sautempton je došao do izjednačenja u 58. minutu, Vestergard je saladao De Heu.
Junajted je trenutno četvrti na tabeli sa pet osvojenih bodoa, dok je Sautempton stigao do četvrtog boda u šampionatu.
Ostali mečevi četvrtog kola igraju se u subotu i nedelju.
Pogledaj vesti o: Manchester United