Čelzi ispustio pobedu u poslednjem minutu

Izvor: UživoFudbal.com, 26.Okt.2014, 20:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Robin Van Persi, Mančester Junajted

Ekipa Žozea Murinja vodila je u derbiju Premijer lige pogotkom Didijea Drogbe u 53. minutu na Old Trafordu sve do poslednjeg minuta susreta kada su domaći uspeli da izjednače. Mančester Junajted je utakmicu počeo bez suspendovanog kapitena Vejna Runija dok je zbog povrede izostavljen i Radamel Falkao. U ekipi Čelzija takođe zbog povrede nije bilo najboljeg strelca Dijega Koste pa je napad od početka predvodio veteran Drogba. >> Pročitaj celu vest na sajtu UživoFudbal.com <<

Didije Drogba, Čelzi

U prvom delu upravo je Drogba imao najbolju šansu za goste ali je De Hea odlično zaustavio njegov šut dok je sa druge strane Van Persi izašao jedan na jedan ali šutirao pravo u golmana Kurtou tako da se poluvreme završilo rezultatom 0:0. U drugom delu Čelzi je od starta pojačao ritam tako da je Azar uspeo da izađe sam pred De Heu ali je još jednom golman Mačester Junajteda zaustavio ovaj šut i odbio loptu u korner. Upravo posle tog kornera Drogba je najbolji uskoku i šalje loptu u mrežu za 1:0. Izabranici Luis Van Gala nisu uspevali ozbiljnije da priprete golu Čelzija sve do 93. minuta kada je Branislav Ivanović napravio faul za drugi žuti karton tako da je isključen a „crveni đavoli“ su dobili poslednju priliku da osvoje makar jedan bod danas. Tu su priliku iskoristili jer je posle ubačene lopte felaini šutirao ka golu a odbijenu loptu Robin Van Persi je smestio u mrežu za konačnih Mančester Junajted – Čelzi 1:1
Pogledaj vesti o: Manchester United

Nastavak na UživoFudbal.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta UživoFudbal.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta UživoFudbal.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.