Izvor: B92, 28.Feb.2021, 20:23

Čelsi i Junajted ponovo odigrali derbi bez golova

Čelsi i Mančester junajted odigrali su 0:0 u meču 26. kola engleske Premijer lige.
Kao i u prvom delu sezone, "plavci" i "crveni đavoli" odigrali su meč bez golova.
Engleski derbiji ove sezone su najdosadniji u poslednjih nekoliko godina i većina njih završena je najnepopularnijim rezultatom.
U prvom delu sezone je Lampard išao na sigurno na "Old Trafordu", a sada u drugom delu sezone nije želeo da se otvori ni Tomas Tuhel.
Prvu šansu u 14. minutu imao je Markus Rašford. Gađao je dobro iz slobodnog udarca, ali mu je udarac odbranio Mendi.
Delovalo je u nastavku da je Hadson-Odoi igrao rukom u kaznenom i proveravale su to sudije u VAR sobi, ali elemenata za kazneni...