Izvor: RTS, 16.Feb.2022, 00:25

Borbeni Brajton se raspao za 60 sekundi, Ronaldo prekinuo post

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Brajton na svom terenu sa 2:0 u zaostaloj utakmici 18. kola Premijer lige.
Dugo se mučio Junajted protiv čvrstog i vrlo dobrog Brajtona, ali je na kraju došao do cilja i osvojio tri boda.

Kristijano Ronaldo je, posle šest mečeva, zatresao mrežu i doneo prednost "đavolima" u 51. minutu meča.
Kako su gosti krenuli sa >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << centra, tako je Luis Dank napravio ogromnu grešku, koju je platio crvenim kartonom.
Oklevao je sa dodavanjem, a onda srušio protivnika, a VAR je sugerisao arbitru da promeni odluku i, umesto žutog, pokaže crveni karton defanzivcu gostiju.
Junajted je dominirao do kraja meča, a pobedu je potvrdio Bruno Fernandeš, u sedmom minutu sudijske nadoknade.