Barselona - Atletiko 0:0, Mančester Junajted - Bajern 0:0 (UŽIVO)

Izvor: Press, 01.Apr.2014, 22:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MANČESTER JUNAJTED BAJERN
57' Rasplamsala se borba na old Trafordu, oba tima žele da postignu gol, ali odbrane za sada na visini zadatka. U samo 60 sekundi odlične intervencije Martineza i Karika.
54' Bajern odmah uzvraća, odlična kombinacija milera, Švajnštajgera i Robena, ali je udarac na kraju blokirao Ferdinand, koji baš kao i Nemanja Vidić igra odlično.
53' Pokušaj Runija glavom, ali suviše slab udarac da bi Nojer imao bilo kakvih problema.
47' Šansa za Bajern, Rafinja je uposlio Švajnštajgera koji je šutirao pored gola.
46' Na startu drugog poluvremena Kagava ulazi u igru umesto Rajana Gigsa.
45' Završeno je prvo poluvreme, nema golova.
45' Nova šansa za Junajted, šutirao je Valensija, samo korner.
39' KAKVA ŠANSA ZA JUNAJTED! Velbek jedan na jedan sa Nojerom, ali je pročitao nemački golman nameru rivala i uspeo rutinski da ga zaustavi. Šansi je prethodila greška Boatenga.
38' Felaini ima ogromnih problema na sredini terena, igrači Bajerna mu sa lakoćom oduzimaju lopte od početka meča.
34' Lopta je posle udarca Rafinje pogodila u ruku Bitnera, ali nema jedanaesterca.
33' Blokiran je udarac Runija posle pasa Felainija. Odmah je uzvratio Bajern, kombinovali su Riberi i Miler, ali se Junajted nekako odbranio.
31' Udarac Robena brani De hea, treći korner za Bajern.
21' Bajern nastavlja sa inicijativom, ali se Junajted dobro brani. Odlična partija Fila Džonsa za sada.
15' Prvi žuti karton dobija Valensija, Bajern je preuzeo inicijativu.
11' Prva prilika za Bajern, Roben je proigrao Riberija, ali lopta koju je Francuz uputio na peterac nije stigla do njegovih saigrača.
9' Nastavljaju crveni đavoli sa pritiskom na protivničkoj polovini, primorali su Manuela Nojera na grešku.
3' Poništen je gol Junajted, zbog opasne igre Danija Velbeka.
2' Od starta je Mančester krenuo sa presingom.
1' Počeo je meč.
Sjajna koreografija navijača Junajteda pred početak meča.
Mančester Junajted: De Hea; Džons, Ferdinand, Vidić, Bitner; gigs, Karik, Felaini; Velbek, Valensija; Runi.
Bajern: Nojer; Rafinja, Martinez, Boateng, Alaba; Lam; Roben, Švajnštajger, Kros, Riberi; Miler.
Sudija: Karlos Velasko
BARSELONA - ATLETIKO MADRID

45+1' Gabi je dugom loptom pronašao Vilju čiji jako dobar udarac brani Pinto.
45' Igraće se četiri minuta nadoknade.
41' Šansa za Mesija, koji je pokušao glavom, ali je Kurtoa odbranio.
40' Pokušao je nejmar da iznudi penal posle duela sa Godinom, ali nije naseo Brih.
35' Atletiko se povlači sve više, od kada je kosta izašao više igrača Barselone kreće napred. Ipak je izašao najbolji strelac Atletika, pritisak na zadnju liniju je manji.
30' Povredio se Dijego Kosta! Umesto njega na terenu je dijego.
26' Konačno šansa za Barsu, Mesi je prograo Inijestu ali je njegov šut blokirao Godin.
23' Prvi duel Koste i Bartre dobija defanzivac Barse. Da li će uspeti da sačuva do kraja meča sjajnog napadača jorgandžija?
19' Barsa još uvek ne uspeva da stvori priliku, Simeone očigledno zna kako da postavi taktiku protiv katalonskog giganta, a Pinto je napravio još jednu grešku ali Atletiko sada nije imao šansu kao u 4.minutu.
12' VELIKI HENDIKEP ZA BARSU! Zbog povrede Pike napušta igru, ulazi Bartra. Nije izgledao duel sa kostom toliko opasno, ali Pike ne može da nastavi susret.
4' Velika šansa za Atletiko, Vilja je bio u prilici posle očasjnog ispucavanja Pinta, ali je šutirao pored gola.
2' Atletiko počinje sa velikim pritiskom na polovini Barse. Tipično za Simeonea.
Simeone počinje meč i sa Viljom i sa Kostom u napadu, iako je bilo priče da Kosta neće biti u timu zbog povrede.

Barselona: Pinto; Alves, Pike, Maskerano, Alba; Buskets, Ćavi, Fabregas; Inijesta, Nejmar, Mesi.
Atletiko Madrid: Kurtoa; Huanfran, Godin, Miranda, Luis; Gabi, Tijago; Turan, Koke, Vilja; Kosta.
Sudija: Feliks Brih

Nastavak na Press...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.