Arsenalu samo bod u Votfordu, Bornmut bolji od Evertona

Izvor: RTS, 15.Sep.2019, 19:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Votforda i Arsenala odigrali su 2:2 u utakmici petog kola Premijer lige, dok je Bornmut na svom terenu savladao Everton sa 3:1.
Arsenal je, gledajući papir i tabelu, imao lak posao na Vikeridž roudu. Ali, u praksi, drugačija slika...

Istina, Arsenal je imao lepu prednost posle pola sata igre, pošto je golovima Obamejanga vodio sa 2:0.
Votford, poslednjeplasirani tim na tabeli, >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << u nastavku je uspeo da dođe do boda.
Prvo je Tom Kleverli, nekadašnja nada Mančester junajteda, smanjio u 53. minutu, a onda je u 81. minutu Pereira sigurno izveo penal i doneo bod svom timu.
Arsenal je sedmi sa osam bodova, dok je Votford na poslednjem mestu sa dva osvojena boda.
U drugom današnjem meču, Bornmut je savladao Everton sa 3:1.
Kalum Vilson je doneo prednost domaćinu u 23. minutu, a Kalvert Levin je izjednačio pred odlazak na odmor.
U nastavku, Frejzer je pogodio u 67, a onda još jednom Vilson u 72. minutu.
Bornmut je osmi sa sedam bodova, koliko ima i Everton koji je na 11. poziciji.

Pogledaj vesti o: Manchester United