ARSENAL SLAVIO U BLEKPULU

Izvor: Kurir, 10.Apr.2011, 21:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

BLEKPUL - Fudbaleri Arsenala nastavili su poteru za Mančester junajtedom nakon što su u utakmici 32. kola Premijer lige pobedili Blekpul rezultatom 3:1.

Arsenal je najavio pobedu već posle 20 minuta kada je poveo sa 2:0 golovima Dijabija i Ebuea iako je domaći tim oštećen za penal u 15. minutu.

Blekpul je smanjio je rezultat u 52. minutu, a konačan rezultat postavio je Robin Van Persi 20-ak minuta pre kraja.

Ekipa Arsena Vengera sada ima sedam bodova manje >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << i meč manje od lidera Mančester junajteda, a do kraja prvenstva ostalo je još šest kola.

U drugom meču nedeljnog programa Aston Vila je pobedila Njukasl sa 1:0 čime je pobegla timovima iz opasne zone, a poslednji meč 32. kola u ponedeljak uveče igraju Liverpul i Mančester siti.