Izvor: Nezavisne Novine, 16.Nov.2016, 20:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mari nakon preokreta savladao Nišikorija i ušao u polufinale Londona

U drugom kolu grupe Finalnog turnira u Londonu britanski teniser Endi Mari savladao je Japanca Keija Nišikorija.

Prvi teniser svijeta je nakon preokreta slavio rezultatom 2:1 (6:7 /9:11/, 6:4, 6:4) u setovima, a za to su mu trebala tri sata i 23 minute igre.

Samo prvi set trajao je sat vremena i 27 minuta pošto je odlučen u tie-brejku u kojem je Nishikori (5. ATP) bio uspješniji sa 11:9. >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine <<

Mari se vratio nakon prvog seta i osvojio dva naredna identičnim rezultatom 6:4 što mu je donijelo konačnu pobjedu.

Britanac je u prvom kolu savladao Marina Čilića (7. ATP) iz Hrvatske i ovom pobjedom se plasirao u polufinale, dok je Nišikori bio uspješniji od Stana Vavrinke (3. ATP) iz Švajcarske.
Pogledaj vesti o: Tenis

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.