Zenit siguran, Bane odličan u odbrani

Izvor: Sportske.net, 25.Nov.2018, 21:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Branislav Ivanović predvodio odbranu Zenita, domaćin stigao do 11. pobede u sezoni.

U okviru 15. kola ruske Premijer lige ekipa Zenita je uspela da u poslednjem meču savlada Rostov na svom terenu.

Pred 45 hiljada gledalaca domaćin je slavio rezultatom 2:0, a prvi gol smo videli u 12. minutu utakmice.

Nakon glavometa u kaznenom prostoru lopta je idealno odskočila Driusiju koji ju je dočekao kao nekada Mekmanaman u finalu >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Lige šampiona, zatresao je mrežu za 1:0.

Igrao se 63. minut kada je Driusi ovoga puta bio u ulozi asistenta, sa desne strane je uposlio Erohina koji odličnim udarcem savladao golmana Pesjakova za konačnih 2:0.

Branislav Ivanović je odigrao svih 90 minuta u odbrani Zenita, komandovao je ka novoj pobedi bez primljenog gola.