Zaneti: Kraj u Interu, naravno

Izvor: B92, 21.Jan.2011, 22:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zaneti: "Kraj u Interu, naravno"

Kapiten fudbalskog kluba Inter Havijer Zaneti rekao je da namereva da igračku karijeru završi u nero-azurima.

Zaneti ima 37 godina, a u milanski klub došao je 1995. godine iz argentinskog Banfilda.

"Veoma sam srećan. Iskreno, nisam očekivao da ću ovoliko godina provesti u tako velikom klubu kao što je Inter", rekao je italijanskim medijima Zaneti, koji je prošle godine osvojio kup i prvenstvo Italije i evropsku Ligu šampiona.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Reprezentativac Argentine je sa Interom osvojio ukupno 15 trofeja, a odigrao je 722 utakmice za nero-azure.

"Drago mi je što sam u tako mnogo utakmica nosio dres Intera, a posebno sam srećan zbog kapitenske trake. Imam ugovor koji važi još

dve godine i verujem da ću ovde završiti karijeru
", zaključio je Zaneti.

Zaneti je za reprezentaciju Argentine odigrao 138 utakmica i postigao pet golova, a učestvovao je na dva Svetska prvenstva.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.