Izvor: HotSport.rs, 26.Nov.2020, 20:13

ZVEZDA ‘ŠOKIRALA’ GENT U PRVOM MINUTU: Crveno-beli bolji početak nisu mogli da zamisle, pogledajte ‘bombu’ Njegoša Petrovića! (VIDEO)

U toku je utakmica 4. kola Lige Evrope između Crvene zvezde i Genta. Bolji početak ekipa srpskog šampiona nije mogla ni da zamisli. Nakon samo 60 sekundi igre, mladi Njegoš Petrović je doveo svoju ekipu u vođstvo. Primio je loptu posle kornera na oko 20 metara od gola, pogledao ka Bolatu i ispalio ‘bombu’ prema […]
The post ZVEZDA ‘ŠOKIRALA’ GENT U PRVOM MINUTU: Crveno-beli bolji početak nisu mogli da zamisle, pogledajte ‘bombu’ Njegoša Petrovića! (VIDEO) appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona