(VIDEO) BOMBA IZ ZAGREBA: Mamić u Dinamo dovodi kapitena zlatne reprezentacije Srbije

Izvor: Kurir, 26.Avg.2016, 16:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

(VIDEO) BOMBA IZ ZAGREBA: Mamić u Dinamo dovodi kapitena zlatne reprezentacije Srbije

.

Sada je Zdravko Mamić ponovo rešio da zatrese Balkan, a ukoliko mu to uspe mogao bi da da značajan doprinos u normalizaciji odnosa između Srba i Hrvata

Voljom žreba "modri" će igrati u grupi sa Juventusom, Seviljom i Lionom, pa su im potrebna pojačanja za sve linije tima

Stoga je Dinamova struka već odavno u akciji i na nekoliko strana pregovara s potencijalnim pojačanjima

U vrhu liste nalazi se ime srpskog reprezentativca i kapitena mlade >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << reprezentacije Srbije koja se okitila zlatom na Svetskom prvenstvu - Nemanje Maksimovića (21)

Maksimović sjajno igra u kazahstanskoj Astani, pa je jedan od pomoćnika trenera Zlatka Kranjčara, Marijan Vlak otputovao u Astanu kako bi na delu video mladog srpskog asa

Podsetimo, Nemanja Maksimović postigao je gol odluke u finalu Svetskog prvenstva za fudbalere do 20 godina protiv Brazila (2:1)

Autor: Kurir sport
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Nastavak na Kurir...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.