Izvor: B92, 11.Nov.2010, 18:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"SuperPipo" povredio koleno

Napadač Milana Filipo Inzagi najverovatnije će propustiti ostatak sezone zbog povrede ligamenata kolena.

Inzagi (37) je povredio levo koleno na prvenstvenoj utakmici protiv Palerma u sredu, a lekari su zaključili da će biti neophodna hirurška intevencija.

Milan je saopštio da će operacija biti zakazana u naredna dva-tri dana, a predviđa se da bi oporavak mogao da traje pola godine.

Pre osam dana Inzagi je na utakmici Lige šampiona >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << protiv Reala postigao dva gola i na taj način postao najbolji strelac u istoriji evrokupova sa 70 pogodaka.

Pored toga, sa 37 godina i 85 dana postao je najstariji fudbaler koji je postigao pogodak na jednoj utakmici Lige šampiona.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.