Sosijedad ne postustaje, pala i Osasuna u Pamploni VIDEO

Izvor: B92, 28.Apr.2023, 23:09

Ekipa Sosijedada nastavlja pohod ka novom plasmanu u Ligu šampiona.

Fudbaleri iz San Sebastijana slavili su kao gosti u Papmloni protiv Osasune sa 2:0 (1:0).

Tako su zabeležili 17. pobedu od početka sezone i učvrstili se na četvrtoj poziciji.

Gosti su poveli u šestom minutu kada je autogol postigao Serhio Erera.

Do kraja prvog dela imali su šanse i jedni i drugi, ali pobednik je rešen tek na kraju susreta.

Posle dve šanse Sosijedada, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u 67. i 71. minutu (Ojarzabal i Serlot nisu bili koncentrisani), gosti su imali i sreće da sudija posle gledanja VAR snimka nije dosudio penal za Osasunu u 87. minutu.

Nedugo zatim, tačnije je u 90. minutu, tačku na pobedu Sosijedada stavio Takefusa Kubo za konačnih 0:2.