Sosijedad autogolom do pobede nad Rajom, minimalac Valjadolida VIDEO

Izvor: B92, 22.Apr.2023, 20:37

Fudbaleri Sosijedada napravili su važan korak u borbi za plasman u Ligu šampiona.

Oni su pred svojim navijačima pobedili ekipu Rajo Valjekana sa 2:1 i tako upisali 16. pobedu od starta sezone.

Time su za šest bodova odmakli petoplasiranom Betisu, koji je nešto ranije tokom dana doživeo poraz u Pamploni.

Golova nije bilo u prvom delu, a onda je u 57. minutu poveo Rajo Valjekano, strelac je bio Palazon.

Ipak, dva minuta kasnije, Sosijedad je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << izjednačio pogotkom Aleksandera Serlota.

Pobedu ekipi iz San Sebastijana doneo je Ležen autogolom u 81. minutu.

Do bodova je stigao i Valjadolid i to protiv Đirone, a strelac je bio Monču u 24. minutu.