Izvor: B92, 23.Okt.2013, 08:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Simeone: Bez opuštanja
Posle prvog poraza u Primeri, Atletiko Madrid je u Ligi šampiona dobio Austriju sa 3:0, a trener Dijego Simeone bio je zadovoljan.
"U prvom poluvremenu shvatili smo koji je način da kontrolišemo ritam utakmice, dobro smo pozicionirali Raula Garsiju i Dijega Kostu, bekovi sun am bili odlični. I dalje moramo da razmišljamo samo o sledećoj utakmici, znamo kakve nas sve teškoće čekaju", kazao je Argentinac.
Dijego Kosta nastavio je da ‘rešeta’ protivničke mreže, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u Beču je dao dva gola.
“Bio je neverovatan, pokazao je koliko je važan za tim. I Raul Garsija bio je fantastičan, ali želim da pohvalim tim kao celinu. Bili smo kompaktni, izvodili lepe akcije i davali golove. Imamo devet bodova, ali ne smemo da se opustimo”, rekao je Simeone.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona
Simeone: Bez opuštanja
Izvor: B92, 23.Okt.2013
Posle prvog poraza u Primeri, Atletiko Madrid je u Ligi šampiona dobio Austriju sa 3:0, a trener Dijego Simeone bio je zadovoljan..."U prvom poluvremenu shvatili smo koji je način da kontrolišemo ritam utakmice, dobro smo pozicionirali Raula Garsiju i Dijega Kostu, bekovi sun am bili odlični. I dalje...













