Remi Viljareala i Betisa u borbi za Evropu VIDEO

Izvor: B92, 12.Mar.2023, 21:26

Duel dva tima koje se bore za izlazak u Evropu, Viljareala i Betisa, završen je bez pobednika, 1:1 (0:1).

Betis je tako posle susreta 25. kola ostao peti sa četiri boda više od "žute podmornice".

Izabranici Manuela Pelegrinija su bili na terenu posle tri dana i poraza u Ligi Evrope od Mančester junajteda (4:1), dok je Viljareal takođe u četvrtak igrao u Ligi konferencija sa Anderlehtom (1:1).

I jednima i drugima je nedostajalo energije za pobedu, tako >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << da će se bitka za plasman u Ligu šampiona nastaviti.

Betis je prvi stigao do gola i to u 38. minutu. Pedraca je šutirao, golman Viljareala ispustio loptu, a na pravom mestu bio je Borha Iglesijas, koji je sa metar od gola ubacio loptu u mrežu.

Viljareal je do izjednačenja stigao u 55. minutu.

Terac je sjajno poslao loptu pred gol, utrčao je Jeremi Pino i zatresao mrežu.

Sudije u VAR studiju su gledali snimak i na kraju, gol je priznat.

Hoze Miraljas je u 88. minutu postigao još jedan gol za Viljareal, ali je on opravdano poništen zbog ofsajda, pa je ostalo 1:1.