Povukao se i Rise!

Izvor: Sportske.net, 13.Jun.2016, 11:04   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Povukao se i Rise!

Još jedan bivši fudbaler Liverpula koji je obeležio jedan deo novog milenijuma u tom klubu, Jon Arne Rise, završio je svoju igračku karijeru.

Nakon što je još jedan popularni Skandinavac koji je igrao za Liverpul, Danijel Ager, završio svoju profesionalnu karijeru u svojoj 32. godini, i Jon Arne Rise je krenuo tim putem.

35-godišnji fudbaler je rešio da se povuče iz fudbala nakon što je završio svoju misiju u Alesundu, klubu u kojem je i počeo svoju profesionalnu >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << karijeru.

Tokom svoje karijere nosio je dres Monaka, Liverpula, Rome, Fulama, Apoela, Delhi Dajnamosa i pomenutog Alesunda, ali nema sumnje da je najveći trag ostavio igrajući za Liverpul od 2001-2008. godine.

U tom periodu je uspeo da osvoji i Ligu šampiona 2005. godine.

Za reprezentaciju Norveške odigrao je 110 utakmica, postigao je 16 golova.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.