Potvrđeno, Leva mora pod nož

Izvor: Sportske.net, 20.Dec.2019, 18:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Potvrđeno, Leva mora pod nož

Evo koliko dugo će biti van stroja.

Najbolji strelac Bundeslige i minhenskog Bajerna Robert Levandovski će morati na operaciju prepona, saopštili su iz kluba sa "Alijanc Arene".

Poljak igra fantastično od starta sezone, postigao je čak 19 golova na 16 nastupa u Bundesligi, 10 puta je bio strelac na pet mečeva u Ligi šampiona, gde je takođe najbolji strelac, dok je postigao i dva pogotka u kupu, te je na koti od 31 pogotka od starta sezone.

U >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Bajernu su odlučili da je vreme da popularni Leva reši problem sa preponama, a operacija je zakazana nakon duela sa Volfsburgom u Bundesligi, što će ujedno biti i poslednji meč Bavaraca ove godine.

Trener minhenskog kluba Hansi Flik je obelodanio da će se poljski napadač od operacije oporavljati 10 do 14 dana, što znači da će biti spreman za drugi deo sezone, koji Bajern otvara gostovanjem u Berlinu protiv Herte (19. januar).
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona

Nastavak na Sportske.net...



Povezane vesti

NA VOLFSBURG, PA POD NOŽ: Robert Levandovski mora na operaciju prepona

Izvor: Kurir, 20.Dec.2019

Fudbaler Bajerna iz Minhena Robert Levandovski će morati na operaciju prepona, ali verovatno neće propustiti nijedan meč.

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.