Izvor: Blic, 09.Sep.2014, 11:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pirlo: Najviše treba da se plašimo Rome
Fudbaler Juventusa Andrea Pirlo rekao je da bi njegova ekipa najviše trebalo da se plaši Rome kada je reč o borbi za titulu u Seriji A.
"U Seriji A, Roma je ekipa koje moramo najviše da se plašimo", kazao je Pirlo novinarima.
Juventus, šampion Italije, prošlu sezonu je završio sa 17 bodova prednosti u odnosu na Romu.
"Stara dama" je prošle sezone takmičenje u Ligi šampiona završila već u grupnoj fazi, a Pirlo se nada da će se ove godine >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << biti uspešniji.
"Moramo da budemo bolji nego prošle sezone u Ligi šampiona. Mislim da imamo dobre šanse da dođemo do nokaut faze", dodao je Pirlo. Juventus sezonu u Ligi šampiona otvara utakmicom protiv Malmea 16. septembra, a pored njih u Grupi A su još i Olimpijakos i Atletiko Madrid.
Pirlo je govorio i o reprezentaciji Italije i istakao je da je i dalje na raspolaganju selektoru, iako je pred Svetsko prvenstvo u Brazilu nagovestio da je spreman da se povuče iz reprezentacije.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona
Pirlo: Rome se najviše plašimo
Izvor: HotSport.rs, 09.Sep.2014
Fudbaler Juventusa Andrea Pirlo rekao je da bi njegova ekipa najviše trebalo da se plaši Rome kada je reč o borbi za titulu u Seriji A.. . „U Seriji A, Roma je ekipa koje moramo najviše da se plašimo“, kazao je Pirlo.. Juventus, šampion Italije, prošlu sezonu je završio sa 17 bodova prednosti...







