
Izvor: Radio 021, 25.Jan.2020, 19:56 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Odbojkaši Vojvodine slavili protiv Ribnice, u ponedeljak nastavak Lige šampiona
Odbojkaši Vojvodine savladali su Ribnicu sa 3:1 u setovima, u 15. kolu Superlige Srbije.
Voša je do 11 pobede u šampionatu došla na domaćem terenu, na Spensu, održavajući bod razliku u odnosu na Niš i Partizan, koji imaju mali zaostatak u odnosu na aktuelnog šampiona.
Vojvodina je opravdala ulogu favorita u susretu sa timom iz donjeg dela tabele, iako je imala poteškoća u određenim momentima igre. Prvi set Novosađani su uzeli sa 25:22, ali su se rivali vratili >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << u drugom uzevši set sa 25:21. Možda i najvažniji trenutak u meču bio je u trećem setu, kada su dva tima bila izjednačena u finišu. Ipak, Vojvodina je na kraju prelomila i uzeli treći set sa 27:25. U četvrtom setu Voša je potvrdila pobedu pri rezultatu 25:22.
Sa napetim tempom crveno-beli nastavljaju već u ponedeljak, kada odlaze u Nemačku gde ih čeka borba u grupnoj fazi Lige šampiona. Vojvodina će u ponedeljak, u 20 časova, odmeriti snage sa Fridrihshafenom.
Autor: 021.rs
Preuzimanje delova teksta ili teksta u celini je dozvoljeno bez ikakve naknade, ali uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na www.021.rs. Preuzimanje fotografija je dozvoljeno samo uz saglasnost autora.