Izvor: SrbijaDanas.com, 30.Jan.2020, 00:11

OD JUNAKA DO TRAGIČARA: Matić EVROGOLOM načeo šampiona, a ONDA se desio FIJASKO (VIDEO)

Građani idu u finale Liga kupa.
Mančester junajted nije uspeo da se plasira u finale Liga kupa. Uprkos pobedi od u revanšu protiv gradskog rivala Sitija od 1:0, Crveni đavoli su završili učešće u ovom takmičenju.
Jedini (evro)gol za pobednika dao je Nemanja Matić. Reprezentativac Srbije obeležio je meč na "Etihadu", pošto je posle pogotka zaradio i isključenje.
Pomislili su navijači Junajteda u 35. minutu, kada je član Orlova postigao gol posle više od godinu dana, da mogu do velikog iznenađenja, ali gosti nisu uspeli da anuliraju dva gola zaostatka.
Arbitar je poništio dva gola Gvardiolinom timu, a potvrdu prolaza domaćih u finale potvrdio je baš Matić jer je u 78. minutu...
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona,   Finale Lige Šampiona