Nula u Rusiji: Zenit i Monako podelili plen

Izvor: Blic, 01.Okt.2014, 19:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Zenita i Monaka odigrali su nerešeno bez golova na stadionu "Petrovski" u Sankt Peterburgu, u drugom kolu C grupe Lige šampiona.

Ruski i francuski tim su slavili na startu elitnog takmičenja, a podelom plena ostaće na prve dve pozicije na tabeli u svojoj grupi.

Čini se da su i Zenit i Monako hteli pobedu, u poslednjih 20 minuta su napadali i jedni i drugi, ali je na kraju "slađi" bod otišao u "kneževinu".

U prvom poluvremenu bolje šanse >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << su imali gosti, u drugom domaća ekipa, ali su ona prave gol-prilike izostale na obe strane, pa je remi najpravedniji ishod.