NAPOLI OSTAO PRI VRHU: Rutinsko slavlje protiv Salernitane

Izvor: SrbijaDanas.com, 04.Nov.2023, 19:31

San o odbrani titule još postoji.

Aktuelni šampion Serije A Napoli slavio je u meču 11. kola u gostima protiv Salernitane 2:0.

Nema Osimena, nema problema. Napoli nastavlja da pobeđuje bez udarne igle u napadu, a nove bodove odneo je iz Salerna.

Domaćina je načeo upravo zamena Nigerijca Đakomo Raspadori u 13. minutu. Konačnih 2:0 postavio je makedonski reprezentativac Elif Elmas u 82. minutu, 15 minuta od ulaska u igru.

Napoli se ovom pobedom >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << vratio među pozicije koje vode u Ligu šampiona.