Monako do bodova protiv Anžea

Izvor: B92, 01.Maj.2022, 17:46

Fudbaleri Monaka nastavili su poteru za mestom koje vodi u naredni ciklus Lige šampiona.

"Kneževi" su na stadionu Luj II u utakmici 35. kola Lige 1 pobedili ekipu Anžea sa 2:0 (1:0). Bio je to njihov 18. trijumfu ovoj sezoni i sada imaju 62 boda.

Bamba je autogolom u 42. minutu pripomogao Monaku, nespretnom intervencijom postigao je autogol i tim rezultatom se otišlo na odmor.

Pobedu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << domaćinu obezbedio je napadač Visam Ben Jeder u 61. minutu.

Troa je bio ubedljiv kod kuće protiv Lila, slavili su sa 3:0, a dva gola postignuta su sa penala i to preko Florijana Tardijea.

Gosti su meč završili sa devetoricom zbog isključenja Renata Sančesa (drugi žuti karton) u 50. i Buraka Jilmaza u 68. minutu.

Rems je odneo bodove sa gostovanja Lorijenu (2:1), dok su Monpelje i Mec podelili plen, 2:2.

Monpelje je do boda stigao u poslednji čas, tačnije u prvom minutu nadoknade preko Elije Vahija.