Izvor: RTS, 22.Apr.2021, 22:56

"Lisicama" dovoljno 13 minuta za ceo plen - Lester ubedljiv protiv VBA

Fudbaleri Lestera savladali su VBA sa 3:0 u utakmici 32. kola Premijer lige.
Lester je došao do ubedljive pobede nad davljenikom, a sve golove je postigao u razmaku od 13 minuta.
Džejmi Vardi je načeo goste u 23. minutu, Evans je povisio tri minuta kasnije, a sjajnu formu je potvrdio, novim golom, Ihenačo u 36. minutu meča.
Lester nastavlja borbu za Ligu šampiona, dok je VBA porazom umanjio šanse za opstanak.

Izvor: B92, 22.Apr.2021

U zaostaloj utakmici 32. kola engleske Premijer lige Lester je sa 3:0 (3:0) savladao Vest Bromvič Albion...Susret na "King Pauer" stadionu rešen je u prvom poluvremenu kada su viđena sva tri pogotka "lisica"...Najpre je mrežu zatresao Džejmi Vardi u 23. minutu i to posle asistencija Timotija Kastanja...

Autogol Lena, VAR i anemični Arsenal – Everton slavio u Londonu VIDEO

Izvor: B92, 23.Apr.2021, 22:53

Fudbaleri Evertona savladali su Arsenal na gostovanju sa 1:0 (0:0), u prvom meču 33. kola engleske Premijer lige...Posle tri vezana remija, Everton dolazi do pobede, pa je i dalje u igri za plasman u Ligu Evrope...Posle ovog poraza, Arsenal nema čemu da se nada...Prvu priliku na utakmici imao je Kalvert-Luin,...