Liga šampiona u Kataru?

Izvor: Sportske.net, 30.Apr.2020, 13:17

Liga šampiona u Kataru?

Jasno je ko stoji iza ovoga.

Određeni su datumi za eventualna odigravanja preostalih mečeva Lige šampiona, izuzev revanš susreta osmine finala (koji su preostali).

Četvrtfinale se planira za 11. i 12. avgust, već 14. i 15. avgusta igrali bi se revanš mečevi, potom bi se polufinala igrala 18. i 19, dok bi se revanš mečevi igrali 21. i 22, a samo finale 29. avgusta.

Ipak, postoji >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << jedan problem, PSŽ neće moći da igra na "Parku prinčeva", jer je Francuska zabranila bilo kakva okupljanja do prvog septembra u toj zemlji, pa je otkazana i Liga 1.

Ne odustaju "Sveci", sada su došli na novu ideju, igrali bi svoje mečeve u Kataru!

Pari sen Žermen se i nalazi u vlasništvu katarske kraljevske porodice, pa ovaj predlog ne čudi, ali je pitanju da li je UEFA spremna da dozvoli da se elitno evropsko klupsko takmičenje igra na drugom kontinentu.

Postoji i alternativno rešenje, naime, PSŽ bi svoje mečeve, u slučaju da im ne odobre igranje u Kataru, mogao da igra u Briselu.
Pogledaj vesti o: Finale Lige Šampiona

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.