LUDNICA U LUTONU: Aston Vila u finišu srušila domaćina! Liga šampiona je na dohvat ruke

Izvor: SrbijaDanas.com, 02.Mar.2024, 22:54

Neverovatan meč...

Aston Vila je nastavila seriju pobeda. Gosti iz Birmingema su slavili na gostovanju ekipi Lutona rezultatom 3:2.

Do pobede gostiju su vodili Oli Votkins koji je bio dvostruki strelac, prvo u 24. a onda i u 38. minutu meča.

Luton je sredinom drugog dela meča uspeo da dođe do izjednačenja, kada je prvo Čong u 66, a onda i Moris šest minuta kasnije pogodili mrežu gostiju.

Na kraju je pobedu Aston Vili doneo Luka Dinj golom >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << u 89. minutu.

Aston Vila će sada imati obeveze u Evropi, gde će u sklopi Lige konferencija gostovati Ajaksu u prvom meču osmine finala, Posle toga ih očekuje duel protiv Totenhema. Luton će seriju poraza imati priliku da prekine na meču protiv Kristal Palasa.