LIGA ŠAMPIONA: Senzacija na Nou Kampu! Slavija ŠOKIRALA Barsu, Zenit na KOLENIMA (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 08.Nov.2019, 01:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odigrani prvi mečevi.

Iako su u prošlom kolu fudbaleri Barselone savladali Slaviju u Pragu (2:1), prvak Španije razočarao je gledaoce na Kamp Nou remiziravši bez golova sa prvakom Češke u četvrtom kolu "F" grupe Lige šampiona - 0:0. U drugom meču, Lajpcig je u "G" grupi trijumfovao na gostovanju Zenitu u Sankt Peterburgu sa 2:0.

Barselona je silovito ušla u meč i često pretila preko >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Mesija, pa je kapiten Katalonaca sredinom prvog poluvremena pogodio i prečku. Šansu je imao i Đerar Pike, ali je pokušaj defanzivca odbranio golman gostiju Kolar.

Hrabra Slavija uspela je i da postigne gol u 45+2. minutu, međutim, sudija ga je zbog ofsajda poništio. Odolevali su igrači iz Praga samo zahvaljujući sjajnim intervencijama Kolara, i domaćin je stigao do pogotka preko Vidala, ali je i on bio je poništen zbog nedozvoljene situacije.

U drugom meču uvodnog programa, Lajpcig je slavio u Sankt Peterburgu protiv Zenita. Nemačkom timu je poništen gol sredinom prvog poluvremena, ali je Deme u petom minutu nadoknade prvog dela igre uspeo da dovede goste u vođstvo.

🗣 Diego #Demme: "I'm obviously delighted with my goal. But what's more important is that we won the game and took a big step towards getting through to the next round. The timing of the goal before half time was ideal and gave us more momentum."#UCL #ZENRBL pic.twitter.com/zL3f7vx2Xt

— RB Leipzig English (@RBLeipzig_EN) November 5, 2019

Konačnih 2:0 postavio je Sabicer u 63. minutu, na asistenciju Forsberga.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda italijanska košarkašica Valentina Vinjali.

☀️🖤 @federicatalamini_ph

Објава коју дели Valentina Vignali (@valentinavignali) дана 5. Мар 2019. у 4:35 PST

First love 🖤🏀

Објава коју дели Valentina Vignali (@valentinavignali) дана 26. Феб 2019. у 11:30 PST

🎀🖤

These hoes be mad at me

Објава коју дели Valentina Vignali (@valentinavignali) дана 27. Јан 2019. у 11:41 PST