LE (kval.) - Kopenhagen ne može da pobedi samo Zvezdu, BATE kao po trnju u Astani

Izvor: Sportske.net, 22.Avg.2019, 21:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odigrano je devet mečeva u okviru plej-ofa za plasman u Ligu Evrope.

Fudbaleri Kopenhagena su nakon ispadanja u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona od Crvene zvezde u plej-ofu za plasman u Ligu Evrope dočekali ekipu Rige, slavili su na "Parkenu" sa 3:1 (1:1).

Poveli su preko Viktora Fišaera u 18. minutu, da bi >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << u 41. minutu rezultat poravnao Kames.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi nakon 15ak minuta igre u nastavku Sotiru vratio prednost Dancima.

Konačan rezultat postavio je Darami u trećem minutu nadoknade.

BATE Borisov je gostovao u Astani istoimenoj ekipi, domaćin je došao do ubedljivog trijumfa rezultatom 3:0 (2:0).

Poveli su preko Tomasova, prednost je u 44. minutu duplirao Logvinenko.

Konačan rezultat postavio je Sigurjonson u 52. minutu sa kreča.

U duelu Ludogoreca i Maribora u Bugarskoj nije bilo golova, Ararat je kod kuće savladao Didelanž sa 2:1, Malme je bio ubedljiv protiv Bnei Jehude sa 3:0, golova nije bilo ni u duelu Suduve i Ferencvaroša.

Fejenord je sa 3:0 bio bolji od Hapoel Bir Ševe, strelci su bili Larson i u dva navrata Liroj Fer.

Golove nismo videli ni u Varšavi, gde je Legija ugostila Rendžers, dok je Trabzon kao gost ostvario veliki trijumf u Atini protiv AEK-a, bilo je 1:3 za turski sastav, het-trik je upisao Ekuban, Nenad Krstičić je igrao u nastavku za domaći tim.

Astana - BATE 3:0

Ararat-Jermenija - Didelanž 2:1

Malme - Bnei Jehuda 3:0

Suduva - Ferencvaroš 0:0

Fejenord - H. Bir Ševa 3:0

Ludogorec - Maribor 0:0

Kopenhagen - Riga 3:1

AEK - Trabzonspor 1:3