Kako je Marko Nikolić objasnio šokantni poraz?

Izvor: Sportske.net, 24.Okt.2020, 21:23

Neuspeh kada se najmanje očekivao.

Posle serije odličnih rezultata, uspona na tabeli ruske Premijer lige i osvojenog boda u Salcburgu na startu takmičenja u Ligi šampiona, ekipa moskovske Lokomotive večeras je priredila neprijatno iznenađenje svojim navijačima.

Na svom terenu je poražena od Rotora (1:2), koji je od početka sezone bio bez ijedne pobede.

Zanimljivo je čuti kako je trener Marko Nikolić doživeo večerašnji poraz. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<

''Čestitam Rotoru na pobedi. Ovakve utakmice ubijaju kada propustite toliko šansi. Rekli smo da je ova utakmica važna, ali nije bilo koncentracije, želje, discipline. Imali smo puno šansi, protivnik je imao dva šuta u gol - i postigao golove. Ali mi nastavljamo da radimo i idemo dalje'', istakao je Nikolić.

Sve se dešava samo tri dana pred novi nastup u Ligi šampiona, i to protiv evropskog prvaka Bajerna.

''Neko može pomisliti da je meč protiv Bajerna jedan od razloga poraza. Ali u prethodnim mečevima igrali smo disciplinovano, nismo primili gol u pet od šest utakmica. A danas smo izgubili koncentraciju, nismo pravilno reagovali. Fudbal kažnjava za ovo. Ako pogledate šta se dešavalo na terenu, nismo zaslužili da budemo poraženi, ali kad ne uradite sve sto posto, izgubićete'',