Izvor: RTS, 15.Maj.2021, 22:07

Juventus srušio Inter i ne odustaje od Lige šampiona

Fudbaleri Juventusa savladali su u Torinu ekipu Intera sa 3:2 u derbiju pretposlednjeg kola Serije A.
"Stara dama" i "nero-azuri" odigrali su fantastičan "Derbi D' Italia", koji je ređen u poslednjim minutima meča.
Juventus je srušio novog šampiona i tako ostao u trci za mesto koje vodi u Ligu šampiona.
Inter je preuzeo titulu od Juventusa, ali je pretrpeo poraz na stadionu u Torinu.
u 24. minutu domaćin je došao do prednosti, pošto je Ronaldo postigao gol nakon odbitka kod promašenog penala.
Lukaku je u 35. minutu doneo izjednačenje, ali je do kraja prvog dela meča domaćin ponovo poveo,...