
Izvor: Sportske.net, 24.Feb.2020, 11:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Hitan sastanak u Seulu, prvenstvo odloženo na neodređeno vreme!
Početak fudbalske lige u Južnoj Koreji odložen je na neodređeno vreme zbog širenja koronavirusa u toj zemlji, objavljeno je danas nakon hitnog sastanka u Seulu.
U Južnoj Koreji, gde su 763 osobe zaražene koronavirusom a sedam umrlo, broj slučajeva skače poslednjih dana posebno u jugoistočnom gradu Daeguu, gde su stotine vernika jedne hriščanske sekte zaražene.
Južnokorejska liga je zato u petak odložila utakmice u Daeguu i Phohanu, da bi danas suspendovala >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << i sve ostale mečeve koji je trebalo da se odigraju predstojećeg vikenda.
Takođe, odlučeno je da se utakmice Azijske lige šampiona koje su na programu u martu odigraju, ali pred praznim stadionima.
Kineska Superliga koja je trebalo da počne prošlog vikenda takođe je odložena.
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona