Fonseka presekao, ode Hrvat u Segundu!

Izvor: Sportske.net, 24.Avg.2019, 18:52   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fonseka presekao, ode Hrvat u Segundu!

Novi trener Rome ne računa na mladog ofanzivca.

Dosta se očekivalo od bivšeg igrača zagrebačkog Dinama Ante Ćorića, ali prva sezona u Seriji A nije dobro prošla po mladog "vatrenog". U protekloj godini je zabeležio svega dve utakmice u Kalču i još nekih dvadesetak minuta u Ligi šampiona.

Plaćen je šest miliona evra, "modri" će takođe zaraditi i deset procenata od narednog transfera >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Ćorića.

Italijanski mediji pišu da je dogovorena saradnja sa Almeriom, Ante će provesti narednu sezonu na pozajmici u timu iz Segunde sa opcijom otkupa po kraju iste ako uplate sedam miliona evra.

Ćorić nije zabeležio ni jedan minut u pripremnim utakmicama pod Fonsekom.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.