Dva gola Opende i asistencija za nokaut Monaka VIDEO

Izvor: B92, 22.Apr.2023, 22:57

Fudbaleri Lansa slavili su kao domaćini u 32. kolu Lige jedan protiv Monaka, 3:0 (2:0).

Devetnaestom pobedom u sezoni Lans se probio na drugo mesto ispred Marseja i jasno je da će do kraja biti žestoka bitka za mesto koje direktno vodi u Ligu šampiona.

Monako, koji se takođe nadaa istom uspehu, odigrao je slabo i pretrpeo sedmi poraz.

U glavnoj ulozi bio je dvostruki strelac, Belgijanac Luis Openda.

On je mrežu "kneževa" zatresao prvo u devetom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << minutu.

Sedam minuta kasnije, Belgijanac je još jednom poslao loptu iza leđa golmana Monaka za 2:0.

Sva priča bila je završena u 56. minutu kada je na asistenciju Opende, Andreas Tomason postavio konačnih 3:0.

Monako u narednom kolu 30. aprila dočekuje Monpelje, dok Lans 2. maja gostuje Tuluzu.