DA LI JE OVO ZVEZDINA ŠANSA? Siti pokazao silu u Premijer ligi, ali i slabost (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 02.Sep.2023, 18:03

Građani slavili, ali...

Fudbaleri Mančester sitija savladali su Fulam (5:1) na svom terenu u okviru četvrtog kola Premijer lige.

Rival Crvene zvezde u okviru grupne faze Lige šampiona je opravdao ulogu favorita i ostao besprekoran u šampionatu.

Građani su do prednosti stigli u 31. minutu. Erling Haland je odlično poslužio Alvareza kome nije bilo teško da pogodi praznu >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << mrežu.

Samo dva minuta kasnije videli smo da Siti ima svojih slabosti, gde bi Zvezda mogla da traži svoju šansu. Loše je odreagovala odbrana domaćih posle kornera . Himenez je šutirao na prvoj stativi, Ederson je odbranio, ali samo do Tima Rima koji je poravnao rezultat.

WHAT A GOAL!! REAM EQUALIZES FOR FULHAM IN SECONDS!!#MCIFUL

pic.twitter.com/eMzzftuuuK

— JaceAllen (@JaceAllenGoat) September 2, 2023

Ipak, Siti je na odmor otišao sa vođstvom, Ake je glavom prevario Lena. Asistent je bio Foden.

U nastavku su Građani bili još ubedljiviji. Strelac gola za goste, Tim Rim je pokvario utisak reakcijom u 58. minutu kada je promašio loptu i tako omogućio Halandu da izađe sam ispred Lena, a Norvežanin je taj poklon iskoristio.

🚨 LIVE

M a n C i t y 3️⃣🆚1️⃣ F u l h a m

⚽️ H a a l a n d

pic.twitter.com/cKpsQutBD4

— Out Of Context Erling Haaland (@ErlingNoContext) September 2, 2023

Erling je do kraja meča postigao još dva gola, prvo je pogodio sa penala, da bi bio strelac i u sudijskoj nadoknadi.

Od ostalih mečeva, Čelsi je ponovo razočarao svoje navijače pošto je poražen na svom terenu od Notingem Foresta (0:1), Elanga je bio jedini strelac.

Za razliku od Plavaca, Totenhem je slavio na gostovanju Barnliju (5:1), a briljirao je Son Hjung Min sa tri gola.