Bledo izdanje šampiona, Zvezdini navijači čupaju kosu! (TVITOVI)

Izvor: Sportske.net, 05.Mar.2018, 19:54   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bledo izdanje šampiona, Zvezdini navijači "čupaju kosu"! (TVITOVI)

Šampion Bosne i Hercegovine nije na najbolji način iskoristio loše izdanje Crvene zvezde mt:s u prvom poluvremenu, tako da posle 20 minuta igre imamo egal.

Aktuelni šampion Srbije i ABA lige večeras u Laktašima pokušava da overi prvo mesto na tabeli regionalnog takmičenja ali Zvezdi za sada ne ide najbolje.

Rezultat je mnogo bolji od igre koju su izabranici Dušana Alimpijevića prikazali u prve dve četvrtine pretposlednje utakmice 21. kola ABA lige. Igokea vodi >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << sa 45:42.

Domaći su bolje otvorili utakmicu, napravili seriju 4:0 ali je Crvena zvezda sredinom prvog kvartala došla do svog ritma i povela sa 17:11. Igokea je zatim serijom 13:2 stekla pet poena prednosti i zadržala plus do odlaska na prvu pauzu.

U drugoj četvrtini ekipa Dragana Bajića uspeva da uveća prednost ali ne i da materijalizuje loše izdanje protivnika. Zvezda jednostavno nije uspevala da dođe do poena iz pozicionog napada a nije išlo ni u odbrani.

Nekoliko puta pravljeni su prekršaji za "2+1" pa slobodno može da se kaže da je rezultat odličan kada se pogleda igra.

Odbrana igra u fazonu pravi faul za 2+1 #kkcz

— Beli Grom (@stefan_naskovic) March 5, 2018

Bez odbrane smo #IGOCZV #kkcz

— STEVA (@StivenSteva) March 5, 2018

Ova odbrana do Mornara mora da se zategne, inace se plasim da ce nas Lukovic unistiti iz pnr... #kkcz

— MiLoš (@LittleW0lf1) March 5, 2018

Da igra neko drugi,a ne Crvena Zvezda, nikad ne bi seo ispred TV-a da gledam ovako katastrofalnu kosarku !!!! !!!#kkcz

— Strangemen (@sfrottweiler) March 5, 2018

Na svako naše iskakanje uvek su ekipe imale lake realizacije i još uvek se igra ista stvar. Stvarno mi nisu jasne neke stvari. #kkcz