Betis i dalje sanja o Ligi šampiona

Izvor: B92, 15.Apr.2023, 20:51

Fudbaleri Betisa pobedili su večeras u Sevilji ekipu Espanjola sa 3:1, u utakmici 29. kola španske Primere.

Betis je do vođstva stigao u 27. minutu golom Ajosea Peresa, a rezultat je sedam minuta kasnije povećao Huan Miranda.

Gosti iz Barselone smanjili su preko Sesara Montesa u 48. minutu, da bi pobedu Betisa potvrdio Vilijam Karvaljo u 69. minutu.

Gol Martina Brejtvejta za goste u petom minutu nadoknade poništen je posle gledanja VAR-a zbog ofsajda. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Betis se popeo na peto mesto Primere sa 48 bodova, dok se Espanjol posle šestog vezanog poraza nalazi na pretposlednjem 19. mestu sa 27 bodova.

U narednom kolu Betis gostuje Osasuni, a Espanjol dočekuje Kadiz.