Atletiko pobedio Bajern golom Saula u polufinalu Lige šampiona

Izvor: Beta, 27.Apr.2016, 22:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras na svom terenu Bajern iz Minhena sa 1:0, u prvoj polufinalnoj utakmici Lige šampiona.Bajern je na početku utakmice imao nešto veći posed lopte, ali su ekipe vodile veliku borbu na sredini terena. Atletiko je poveo iz prve prave šanse, u 11. minutu lepim golom Saula. On je na oko 35 metara od gola uzeo loptu i po desnoj strani krenuo ka golu, predriblao dvojicu igrača Bajerna Huana Bernata i Ćabija Alonsa i ušao u šesnaesterac, gde je prošao Davida Alabu i levom nogom poslao loptu u dalji ugao.Bajern je već u sledećem minutu imao ...
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona