Izvor: B92, 16.Maj.2021, 19:33

Alison golom u 95. minutu doneo pobedu Liverpulu! VIDEO

Liverpul je pobedio VBA 2:1 (1:1) u meču 36. kola Premijer lige i to golom golmana u poslednjem minutu!
Alison je glavom zatresao mrežu u 95. minutu posle kornera i doneo zlata vrednu pobedu Liverpulu.
Liverpul sada ima isti broj bodova kao Čelsi, dva kola pre kraja u borbi za Ligu šampiona.
Prvu priliku na utakmici imao je Jokuslu, koji je glavom gađao pored gola, a šok za Liverpul stigao je u 15. minutu.
Hal Robson-Kanu postiže vodeći pogodak za pretposlednju ekipu Premijer lige.
Mohamed Salah je lepim golom doneo izjednačenje u 33. minutu.