Izvor: MozzartSport.com, 16.Maj.2021, 19:38

Alison dao gol u 90+5 za pobedu Liverpula, Liga šampiona na bod (VIDEO)

Neverovatan rasplet na Hotornsu, Liverpul osvojio tri boda pogotkom čuvara mreže Alisona Bekera u poslednjim sekundama
Kad je teško, Alison! Mučili su se napadači Liverpula, samo je Mohamed Salah pronašao put do mreže Vest Bromviča, ali to je bilo dovoljno tek da se neutrališe prednost koju je domaćinu u uvodnim minutima doneo Hal Robson Kanu. U nastavku sijaset promašaja i propuštenih prilika Redsa, da bi u četvrtom minutu nadoknade Alison Beker stupio na scenu. Otišao je u kazneni prostor rivala prilikom kornera, bila je to poslednja prilika za ekipu Jirgena Klopa da stigne do trijumfa. Brazilac je sjajno skočio na prvoj stativi i u maniru najboljih golgetera glavom zatresao...
Pogledaj vesti o: Liga Šampiona