Izvor: B92, 09.Maj.2021, 17:24

Ajntraht u 85. minutu došao do boda – u igri su za Ligu šampiona

Fudbaleri Ajntrahta i Majnca podelili su bodove.
U 32. kolu nemačke Bundeslige, utakmica između Ajntrahta i Majnca u Frankfurtu završena je bez pobednika.
Krajnji rezultat bio je 1:1, a Ajntraht je izjednačio u samom finišu utakmice.
Majnc je na poluvremenu imao prednost od jednog gola, a do tog vođstva su došli nakon što je Onisivo bio precizan u 11. minutu.
Mogao je Majnc da reši pitanje pobednika, ali je u 80. minutu Kvajson propustio ogromnu šansu kada je imao 1 na 1 sa golmanom Ajntrahta.
Kazna je došla u 85. minutu, kada je Ajdin Hrustić sa zemlje pogodio za 1:1, a mogli su domaći i do pobede, ali su u sudijskoj nadoknadi propustili dve ogromne prilike.